-47% Vypredané Durex Real Feel Pleasure Gel 50ml

Novinka! Exkluzívne v našom obchode!

Lubrikačný gél Durex Real Feel poskytuje prirodzenejší zážitok pre oboch. Je hodvábne jemný, príjemný na dotyk a vďaka silikónovému zloženiu nevysychá, preto stačí skutočne malé množstvo pre skvelý pocit blízkosti a prirodzenosti.

Durex týmto produktom potvrdzuje, že silikónové lubrikanty naberajú na popularite. Výhodou silikónových lubrikantov je ich kĺzavosť. Nevysychajú, nežmolkujú, sú bez parfémov a bez zápachu. Stačí malé množstvo a je možné použitie aj s kondómom.

Jednoduché použitie

Dávkovanie praktickou pumpičkou nebude robiť problémy ani v tých najhorúcejších chvíľach. Stačí potočiť, zatlačiť a lubrikant môžete rozotrieť kdekoľvek sa vám páči. Je vhodný pre vaginálny aj análny styk, kde je dlhotrvajúca lubrikácia obzvlášť dôležitá. Pri použití s kondómom jednoducho rozotrite na vonkajšiu stranu nasadeného kondómu.

Nevýhodou silikónových lubrikantov je, že nie sú odporúčané pre používanie s výrobkami zo silikónu (We-Vibe) ani s výrobkami z lekárskeho silikónu (výrobky značiek Lelo, Joydivision, Fun Factory).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Overovacie pole

Durex Real Feel Pleasure Gel 50ml

  • Výrobca: Durex
  • Kód produktu: Real Feel Pleasure Gel 50ml
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 14,99€
  • 7,99€